Pobierz Dokument (druk): Umowa kupna sprzedaży pojazdu (polsko-rumuńska) - samochodu, motocykla, motoroweru, przyczepy, ciągnika rolniczego, naczepy

Poniżej możesz pobrać gotowy wzór umowy kupna sprzedaży pojazdu w polskim i rumuńskim języku. Umowę można zastosować do zakupu wszystkich rodzajów pojazdów - zarówno tych które podlegają rejestracji oraz tych które nie podlegają.

Ważne!
Umowa kupna-sprzedaży pojazdu, jest dokumentem bardzo ważnym, gdyż potwierdza przeniesienie własności z dotychczasowego właściciela na nowego. Zaletą korzystania z umów dwujęzycznych jest oszczędność na tłumaczeniu przysięgłym, gdyż większość organów rejestrujących pojazdu (urzędów) nie wymaga tłumaczenia, ani poświadczenia umów dwujęzycznych zgodnie z wytycznymi ministerstwa.
Pobierz DOKUMENT - .PDF (83.81kB)
Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz DOKUMENT - .JPG (strona 1/1)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.