Dostałem zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie nałożenia kary pieniężnej za brak zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdy albo rejestracji pojazdu - co dalej?


Otrzymałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie nałożenia kary pieniężnej za brak zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdy albo rejestracji pojazdu i nie wiesz co dalej? Wyjaśniamy.


      Czytaj więcej 


Jak napisać odwołanie od nałożonej kary za brak rejestracji lub brak zawiadomienia o zbyciu lub nabyciu pojazdu


W przypadku gdy nałożono na nas kare w wysokości od 200 do 1000 zł - nałożona w drodze decyzji administracyjnej, za brak zarejestrowania pojazdu w określonym terminie lub brak zgłoszenia zbycia (wyrejestrowania pojazdu) lub nabycia pojazdu mamy możliwości dowołania się od takiej kary do organu wyższej instancji.


      Czytaj więcej 


Masz dowód rejestracyjny gotowy do odbioru od dłuższego czasu? Pamiętaj aby go odebrać do dnia 12 lipca 2022 r


Rejestrowałeś samochód, motocykl albo inny pojazd lub wymieniałeś dowód rejestracyjny który jest gotowy do odbioru przed 16 maja 2022 r. to pamiętaj aby go odebrać do dnia 12 lipca 2022 r.


      Czytaj więcej 


Zielona nalepką na szybę. Od kiedy obowiązuje, jaki pojazd musi posiadać i kto ją wydaję (gdzie kupić)


Od dnia 4 maja 2022 r. wszedł w życie przepis dotyczący obowiązku posiadania zielonej nalepki na szybę uprawniające do wjazdu do strefy czystego transportu na terenie miasta.


      Czytaj więcej 


Dlaczego w pojazdach sprowadzonych z USA lub Kanady data pierwszej rejestracji widnieje data 1 stycznia?


Zarejestrowałeś pojazd sprowadzony ze stanów a w dowodzie rejestracyjnym w pozycji "B" widnieje data 1 stycznia i nie wiesz dlaczego? Postaramy rozwiać Twoje wszystkie wątpliwości.


      Czytaj więcej 

X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.