Jak wygląda postępowanie w sprawie nałożenia kary za brak zgłoszenia lub zgłoszenia po terminie nabycia pojazdu jego zbycia lub rejestracji pojazdu sprowadzonego po terminie.


Proces postępowania w sprawie nałożenia kary administracyjnej przez organ rejestrujący pojazdy za nieprzestrzegania przepisów ustawy - Prawo o ruchu drogowym.


      Czytaj więcej 

Zagubiłeś tablice rejestracyjną i planujesz zamówić wtórnik na popularnym serwisie internetowym? Zobacz co może Ci grozić za jazdę z nieoryginalnymi tablicami


Planujesz zamówić tablice rejestracyjną na popularnym serwisie ogłoszeniowym bo dotychczasowa została zagubiona lub chcesz trzecią tablice rejestracyjną na bagażnik rowerowy albo o zagranicznym wyróżniku? Zanim to złożysz zamówienie, zastanów się czy warto posiadać nieoryginalne tablice na pojeździe.


      Czytaj więcej 

Dostałem zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie nałożenia kary pieniężnej za brak zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdy albo rejestracji pojazdu - co dalej?


Otrzymałeś zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie nałożenia kary pieniężnej za brak zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdy albo rejestracji pojazdu i nie wiesz co dalej? Wyjaśniamy.


      Czytaj więcej 

Jak napisać odwołanie od nałożonej kary za brak rejestracji lub brak zawiadomienia o zbyciu lub nabyciu pojazdu


W przypadku gdy nałożono na nas kare w wysokości od 200 do 1000 zł - nałożona w drodze decyzji administracyjnej, za brak zarejestrowania pojazdu w określonym terminie lub brak zgłoszenia zbycia (wyrejestrowania pojazdu) lub nabycia pojazdu mamy możliwości dowołania się od takiej kary do organu wyższej instancji.


      Czytaj więcej 

Od 1 czerwca 2024 rejestracja samochodów osobowych przeznaczonych do zawodów sportowych


Już wrótce będzie możliwość zarejestrowania samochodu osobowego użytkowanego na czas trwania imprez organizowanych przez właściwy polski związek sportowy.


      Czytaj więcej 

X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.