Jakie czekają na nas zmiany od lutego w zakresie rejestracji pojazdu? Zobacz sam!


W dniu 31 stycznia 2022 r w życie wchodzą bardzo ważne zmiany w zakresie rejestracji pojazdu. Warto się z nimi zapoznać. Nowe prawo o ruchu drogowym.


      Czytaj więcej 

Ile będzie kosztować przerejestrowanie pojazdu z zachowaniem dotychczasowego numeru rejestracyjnego w 2022 r.


Planujesz przerejestrować zarejestrowany w Polsce pojazd (samochód, motocykl, skuter, przyczepę lub naczepę) i zastanawiasz się jaka będzie opłata? Zobacz cennik obowiązujący od 31 stycznia 2022 r.


      Czytaj więcej 

Koniec z dostarczaniem potwierdzenia zapłaty akcyzy lub zwolnienia z podatku akcyzowego


Kupiłeś pojazd podlegający podatku akcyzowego, ale w dniu rejestracji nie posiadałeś dokumentu potwierdzającego zapłatę akcyzy lub zwolnienia z akcyzy? Organy rejestrujące pojazdy zyskały nową, przydatną funkcjonalność!


      Czytaj więcej 

Chcesz zachować stary numer rejestracyjny? Zobacz jaki wniosek musisz wypełnić (wzór wniosku)


W przypadku przerejestrowania pojazdu z zachowaniem dotychczasowego numeru rejestracji, będziemy musieli złożyć odpowiedni wniosek o rejestracje pojazdu.


      Czytaj więcej 

Jak zarejestrować pojazd (np. samochód osobowy, ciężarowy, motocykl lub motorower, przyczepę naczepę lub ciągnik rolniczy) przez internet. Jak wygląda procedura rejestracji i czy warto z tej opcji skorzystać


Wielu z was napewno zastanawia się czy jest możliwość zarejestrowania swojego pojazdu przez internet. Oczywiście jest taka możliwość ale czy jest ona lepszym rozwiązaniem niż zgłoszenie się do urzędu? Postaramy się wyjaśnić wszystkie kwestię.


      Czytaj więcej 

X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.