Ile będzie wynosić opłata za rejestracje pojazdu od dnia 4 września 2022 r.


Od dnia 4 września 2022 r. wchodzi pakiet deregulacyjny ustawy Prawo o ruchu drogowym w który obniży koszty rejestracji samochodów, motocykli a także czterokołowców.


      Czytaj więcej 

Sprzedajesz pojazd obcokrajowcowi za granice? Zobacz o czym warto pamietać i co zrobić w takiej sytuacji


Wystawiliśmy pojazd do sprzedaży ale zgłosił się obcokrajowiec z zamiarem jego kupna? Zobacz o czym warto pamiętać i jak postępować w takiej sytuacji i jak wyrejestrować pojazd.


      Czytaj więcej 

Zagubiłeś tablice rejestracyjną i planujesz zamówić wtórnik na popularnym serwisie internetowym? Zobacz co może Ci grozić za jazdę z nieoryginalnymi tablicami


Planujesz zamówić tablice rejestracyjną na popularnym serwisie ogłoszeniowym bo dotychczasowa została zagubiona lub chcesz trzecią tablice rejestracyjną na bagażnik rowerowy albo o zagranicznym wyróżniku? Zanim to złożysz zamówienie, zastanów się czy warto posiadać nieoryginalne tablice na pojeździe.


      Czytaj więcej 

Masz dowód rejestracyjny gotowy do odbioru od dłuższego czasu? Pamiętaj aby go odebrać do dnia 12 lipca 2022 r


Rejestrowałeś samochód, motocykl albo inny pojazd lub wymieniałeś dowód rejestracyjny który jest gotowy do odbioru przed 16 maja 2022 r. to pamiętaj aby go odebrać do dnia 12 lipca 2022 r.


      Czytaj więcej 

Zielona nalepką na szybę. Od kiedy obowiązuje, jaki pojazd musi posiadać i kto ją wydaję (gdzie kupić)


Od dnia 4 maja 2022 r. wszedł w życie przepis dotyczący obowiązku posiadania zielonej nalepki na szybę uprawniające do wjazdu do strefy czystego transportu na terenie miasta.


      Czytaj więcej 

X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.