Pobierz Dokument: Oświadczenie o utracie międzynarodowego dokumentu prawa jazdy

W przypadku utraty (całkowitego zniszczenia, zagubienia lub kradzieży) międzynarodowego dokumentu prawa jazdy, możemy zawiadomić starostę/prezydenta o utracie tego dokumentu.

Międzynarodowe prawa jazdy wydaję się w celu umożliwienia poruszania się pojazdami w krajach, które nie są w Unii Europejskiej, a mają podpisaną umowę według Konwencji Wiedeńskiej lub Genewskiej.

Ważne!
Oświadczenie zawiera klauzulę art. 233 § 1 K.K. „Kto składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.”.
Podgląd dokumentu: (strona 1)

Pobierz DOKUMENT - .PDF (79.86kB)    Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz - .JPG (strona 1)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania, znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.