Pobierz Dokument (druk): Komis samochodowy | Dealer - oświadczenie o dacie sprowadzenia pojazdu, tablicach rejestracyjnych oraz o bezpośrednim imporcie pojazd

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu firm prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu pojazdami sprowadzonymi z zagranicy (samochodami, motocyklami, skuterami, motorowerami, ciągnikami, przyczepami, naczepami, quadami) postanowiliśmy stworzyć dla was prosty wzór oświadczenia na którym znajdziemy wszystkie informacje wymagane w urzędach.

W naszym wzorze oświadczenia znajduję się informacja o tym że jesteśmy bezpośrednim importerem pojazdu, o dacie jego sprowadzenia oraz czy został sprowadzony z tablicami rejestracyjnymi czy nie.
Pobierz DOKUMENT - .PDF (117.29kB)
Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz DOKUMENT - .JPG (strona 1/1)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.