Pobierz Dokument (druk): Wniosek - podanie o czasowe wycofanie/wyrejestrowanie samochodu osobowego z ruchu drogowego

Poniżej możesz pobrać gotowy wniosek - podanie o czasowe wycofanie/wyrejestrowanie samochodu osobowego z ruchu drogowego - w przypadku gdy pojazd wymaga wykonania naprawy w związku z uszkodzeniem zasadniczych elementów nośnych konstrukcji.

"Samochód osobowy może być czasowo wycofany z ruchu na okres od 3 do 12 miesięcy bez możliwości przedłużenia tego okresu i nie wcześniej niż po upływie 3 lat od dnia, w którym upłynął okres czasowego wycofania określony w ostatniej decyzji o jego czasowym wycofaniu z ruchu."

Ważne!
Ustawa wchodzi w życie z dniem wdrożenia rozwiązań technicznych umożliwiających czasowe wycofanie z ruchu samochodu osobowego (Dz. U. z 2020 poz 1517).
Pobierz DOKUMENT - .PDF (76.39kB)
Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz DOKUMENT - .JPG (strona 1/1)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.