Pobierz Dokument: Wniosek o rejestrację czasową pojazdu w celu przejazdu pojazdu z miejsca jego zakupu lub odbioru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Poniżej możesz pobrać gotowy wzór wniosku o rejestrację czasową pojazdu w celu przejazdu pojazdu z miejsca jego zakupu lub odbioru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Na podstawie takiego wniosku możesz dokonać rejestracji czasowej wszystkich pojazdów (samochodu osobowego, samochodu ciężarowego, samochodu specjalnego, ciągnika samochodowego, naczepy samochodowej, przyczepy specjalnej, przyczepy ciężarowej, motoroweru (skutera), motocykla, pojazdu samochodowego - innego (np. quad, microcar)).

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, otrzymasz czerwone tablice rejestracyjne ważne jeden miesiąc. Tablice rejestracyjne czasowe, należy obowiązkowo zwróci do organu rejestrującego po osiągnięciu celu ich wydania lub po 30 dniach.
Podgląd dokumentu: (strona 1) (strona 2)

Pobierz DOKUMENT - .PDF (335.54kB)    Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz - .JPG (strona 1) | Pobierz - .JPG (strona 2)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania, znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.