Pobierz Dokument (druk): Wniosek o wymianę dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca na kolejne wpisy terminów następnego badania technicznego

W przypadku braku miejsce na kolejne wpisy przeglądu technicznego, jesteś zobowiązany terminie do 30 dni wymienić dowód rejestracyjny na nowy.

Aby tego dokonać, musisz złożyć wniosek o wymianę dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca na kolejne wpisy terminów następnego badania technicznego w urzędzie pod który podlegasz (zgodnie z adresem zamieszkania, siedziby firmy).

Ważne!
Od 2 grudnia 2020 na podstawie ustawy, nie będzie obowiązkowa wymiana dowodów rejestracyjnych z powodu braku miejsca na kolejne wpisy badania technicznego.
Pobierz DOKUMENT - .PDF (62.62kB)
plik chwilowo niedostępny - .DOC
Pobierz DOKUMENT - .JPG (strona 1/1)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.