Pobierz Dokument: Wniosek o rejestracje pojazdu sprowadzonego z zagranicy (samochodu osobowego, samochodu ciężarowego, samochodu specjalnego, motocykla, motoroweru, ciągnika rolniczego, przyczepy, naczepy, quada, autobusu)

Poniżej możesz pobrać gotowy wzór wniosku o rejestracje pojazdu sprowadzone z zagranicy (samochodu osobowego, samochodu ciężarowego, samochodu specjalnego, ciągnika samochodowego, motocykla, motoroweru, ciągnika rolniczego, przyczepy, naczepy) - zarówno z kraju członkowskiego jak i nie.

Na podstawie takiego wniosku bez problemu dokonasz rejestracji pojazdu w dowolnym urzędzie w Polsce. Wniosek został stworzony na podstawie rozporządzeń i wzoru wniosku o rejestracje pojazdu znajdującego się w dzienniku ustaw.

Pobierz wniosek o rejestracje pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Możliwość uzupełnienia wniosku wraz z współwłaścicielem.
pobrań: 2832 | wyświetleń: 1077 | podgląd: (strona 1) (strona 2)

Pobierz DOKUMENT - .PDF (335.54kB)    Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz - .JPG (strona 1) | Pobierz - .JPG (strona 2)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania, znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.