Pobierz Dokument: Zgoda (oświadczenie) na sprzedaż pojazdu w ramach prowadzonej działalności gospodarczej małżonka lub małżonki

Posiadacie wspólnotę małżeńską, a planujecie sprzedać pojazd w ramach prowadzonej działaności żony lub męża - a razem widniejecie w dowodzie rejestracyjnym? Mamy dal was rozwiązanie.

Aby zrobić to w prawidłowy i legalny sposób, osoba która widnieje w dowodzie rejestracyjnym, musi wyrazić zgodę na sprzedaż pojazdu, gdyż nowy nabywca pojazdu nie będzie miał możliwość przerejestrowania go z uwagi na niezgodność dany zwartych pomiędzy dowodem rejestracyjnym a dokumentem sprzedaży (fakturą - w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowej).
pobrań: 15 | wyświetleń: 20 | podgląd: (strona 1)

Pobierz DOKUMENT - .PDF (69.93kB)    Pobierz DOKUMENT - .DOC
Pobierz - .JPG (strona 1)
Informacja: Wszystkie wzory, formularze, druki dostępne do pobrania, znajdujące się na serwisie informacyjnym autoWnioski.pl są objęte prawami autorskimi serwisu. Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz usuwanie logotypów z dokumentów jest zabronione. Serwis autoWnioski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zawarte we wzorach – wzory dokumentów mają charakter pomocniczy do użytku prywatnego.
X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.