Deklaracji PCC-3 na opłatę podatku od nabycia lub zamiany pojazdu (np. samochodu, motocykla) za kwotę wyższą niż 1000 zł


Deklaracja PCC-3 dotyczy podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC), a nie jest bezpośrednio związana z zakupem pojazdu. PCC to podatek, który jest pobierany od umów i czynności prawnych w Polsce. Jednakże, jeśli chodzi o zakup pojazdu, istotna może być deklaracja PCC-3, jeśli spełnione są określone warunki.
W deklaracji PCC-3 należy podać informacje dotyczące nieruchomości lub pojazdu, które zostały nabyte drogą kupna-sprzedaży, darowizny lub spadku, oraz określić wartość, na jaką nakładany jest podatek.

Wzór - Deklaracji PCC-3 na opłatę podatku od nabycia lub zamiany pojazdu (np. samochodu, motocykla) za kwotę wyższą niż 1000 zł

Pobierz darmowy druk deklaracji do uzupełnienia i wydrukowania w formatach pliku .pdf, .doc (word) oraz .jpg.

Pobierz wzór, druk lub formularz w formacie PDF - Deklaracji PCC-3 na opłatę podatku od nabycia lub zamiany pojazdu (np. samochodu, motocykla)Pobierz wzór, druk lub formularz w formacie DOC - Deklaracji PCC-3 na opłatę podatku od nabycia lub zamiany pojazdu (np. samochodu, motocykla)Pobierz wzór, druk lub formularz w formacie JPG - Deklaracji PCC-3 na opłatę podatku od nabycia lub zamiany pojazdu (np. samochodu, motocykla)Formularz internetowy online (uzupełnij i wydrukuj) - Deklaracji PCC-3 na opłatę podatku od nabycia lub zamiany pojazdu (np. samochodu, motocykla)

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz


Nick:

Kod potwierdzający:

Inne dokumenty do pobrania

X

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło


Nie możesz się zalogować? Utwórz o nowe hasło

X


Kontakt:


Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz je zadać za pomocą naszego formularza kontaktowego.